Domek na zgłoszenie

Domek pod lasem

Pokoje

2 drzwi w domku na zgłoszenie rysunek

Łazienki

1 łazienka w domku na zgłoszenie rysunek

Parter

Powierzchnia
użytkowa

28,6 m²

Powierzchnia
zabudowy

34,6 m²

Powierzchnia
tarasu

23,6 m²

Natura na wyciągnięcie ręki

Domek stworzony dla miłośników przyrody, którzy potrzebują chwili wytchnienia po aktywnym dniu spędzonym na łonie natury. Chcą odpocząć, ale nie rezygnując z uroków nocowania wśród zieleni. Dlatego projektując budynek, skupiliśmy się na maksymalnym otwarciu go na otoczenie. 

Przeszklone ściany pozwalają na obserwację przyrody z perspektywy kanapy. Otwierając je na oścież, możesz niemal dwukrotnie powiększyć powierzchnię domu o wielkość tarasu. Starannie dobraliśmy jego proporcje: bez trudu znajdzie się na nim miejsce na grill, stół i wygodne meble ogrodowe. Już możesz zacząć planować biesiady z rodziną i przyjaciółmi.

Wnętrze domku zapewnia wszystkie niezbędne wygody. Rano budzić będą Cię promienie słońca wpadające przez wysokie okno w zacisznej sypialni. Biorąc prysznic, możesz obserwować poruszające się na wietrze konary drzew – specjalnie po to wstawiliśmy maleńkie okienko do łazienki.

Przemyślana wnęka kuchenna mieści zlew, kuchenkę, lodówkę i blaty robocze. Nie wyobrażasz sobie życia bez zmywarki? Wstawiając między kuchnią a salonem wyspę kuchenną, łatwo wygospodarujesz miejsce na to wygodne urządzenie.

Wnętrze domku wykonane jest z desek świerkowych lub wykończone płytą gipsowo-kartonową. Odpowiednio konserwowane przetrwa dziesięciolecia. Jasne wnętrza kontrastują z ciemną elewacją budynku, która nadaje mu nowoczesny styl. Czerń podkreśla naturalne walory estetyczne drewna i koresponduje z otaczającą go przyrodą.

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci znaleźć idealny domek!

Zgoda *