Salon otwarty na świat

Domek na łące

Pokoje

2 drzwi w domku na zgłoszenie rysunek

Łazienki

1 łazienka w domku na zgłoszenie rysunek

Parter

Powierzchnia
użytkowa

26,8 m²

Powierzchnia
zabudowy

33,5 m²

Powierzchnia
tarasu

41,1 m²

Salon otwarty na świat

Domek stworzony dla miłośników spotkań towarzyskich, którzy lubią spędzać czas na rozmowach przy zastawionym stole. Rozległy, zadaszony taras to gwarancja udanej imprezy bez względu na pogodę. Zaprojektowana konstrukcja skutecznie chroni przed deszczem i skwarem. Ochronę przed ciekawskimi sąsiadami zapewniają pionowe lamele.

Taras połączony jest bezpośrednio z salonem i aneksem kuchennym. Wystarczy, że otworzysz przeszklone drzwi, by niemal dwukrotnie powiększyć powierzchnię części dziennej budynku. Martwisz się, czy tak mała przestrzeń pozwoli Ci przyjmować gości? Niepotrzebnie. Zmieściliśmy tu wszystko, co niezbędne do wygodnego funkcjonowania.

Duże, sięgające podłogi okna zapewniają odpowiednie doświetlenie wnętrza, dzięki czemu wydaje się bardziej przestronne. Pełna naturalnego światła jest też sypialnia. Otwarcie na przestrzał budynku nie tylko ułatwia komunikację, ale również usprawnia jego wentylację w upalne, letnie dni.

Wnętrze domku wykonane jest z desek świerkowych lub wykończone płytą gipsowo-kartonową. Odpowiednio konserwowane przetrwa dziesięciolecia. Również w jasnym kolorze wykonana jest zewnętrzna elewacja budynku, którą podkreślają czarne kształty drzwi, okien i dachu.

Drewniany dom z płaskim dachem

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci znaleźć idealny domek!

Zgoda *