Wypoczynek w nowoczesnej stodole

Domek pod gwiazdami

Pokoje

2 drzwi w domku na zgłoszenie rysunek

Łazienki

1 łazienka w domku na zgłoszenie rysunek

Parter

Powierzchnia
użytkowa

26,9 m²

Powierzchnia
zabudowy

34,4 m²

Powierzchnia
tarasów

11,1 m²

Wypoczynek w nowoczesnej stodole

Domek stworzony dla osób ceniących elegancką prostotę. Prosta bryła pokryta dwuspadowym dachem nawiązuje do tradycyjnej architektury wiejskiej. Natomiast odważne, ciemne wykończenia elewacji nadają budynkowi oryginalność i świeżość.

Dzięki schowaniu pod dachem zewnętrznych ciągów komunikacyjnych zapewniliśmy przyszłym mieszkańcom domu wygodne funkcjonowanie nawet przy niepewnej pogodzie. Zadbaliśmy też o odpowiedniej wielkości taras – zmieszczą się na nim niewielkich wymiarów stół i grill.

Duże okna w salonie prowadzą wprost na taras. Wystarczy je otworzyć, by powiększyć część dzienną domu o kilkanaście metrów kwadratowych. O dodatkowym metrażu pomyśleliśmy też na tyłach domku, w sypialni. Wieszając tam moskitierę, możesz latem spać pod gwiazdami.

Wnętrze domku zapewnia wszystkie niezbędne wygody. Przemyślana wnęka kuchenna mieści zlew, kuchenkę, lodówkę i blaty robocze. W sypialni zmieści się wygodne łóżko, a łazienka jest wystarczająco duża, by znalazły się w niej podstawowe sprzęty.

Wnętrze domku wykonane jest z desek świerkowych lub wykończone płytą gipsowo-kartonową. Również w jasnym kolorze wykonana jest zewnętrzna elewacja budynku, którą podkreślają czarne kształty drzwi, okien i dachu.

Dom drewniany z zacienionym tarasem otoczony żwirową ścieżką.

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci znaleźć idealny domek!

Zgoda *