Przytulny relaks poza miastem

Domek wśród drzew

Pokoje

2 drzwi w domku na zgłoszenie rysunek

Łazienki

1 łazienka w domku na zgłoszenie rysunek

Parter

Powierzchnia
użytkowa

26,9 m²

Powierzchnia
zabudowy

34,4 m²

Powierzchnia
tarasów

25,3 m²

Przytulny relaks poza miastem

Domek stworzony dla miłośników prostej, nowoczesnej architektury. Jego asymetryczna, minimalistyczna forma idealnie komponuje się z naturalnym otoczeniem lasu lub łąki. Kształt domu, podkreślony kolorem drewna, podpowiada funkcję pomieszczeń: dzienną i nocną.

Zamknięta fasada, niemal zupełnie pozbawiona okien, pozwala maksymalnie wykorzystać powierzchnię do zabudowy. Wysokie okna na szczytach budynku wystarczająco doświetlają wnętrze, jednocześnie nie eksponując zbytnio życia, jakie toczy się wewnątrz.

Wnętrze domku zapewnia wszystkie niezbędne wygody. Przemyślana wnęka kuchenna mieści zlew, kuchenkę, lodówkę i blaty robocze. W łazience znajdują się prysznic, WC i spora umywalka. Sypialnia pomieści bez trudu pełnowymiarowe łóżko, zapewniając komfort wypoczynku.

Przedłużeniem części dziennej (salon z aneksem kuchennym) jest niewielkich rozmiarów taras. Zadbaliśmy, by znalazło się na nim miejsce osłonięte przed wiatrem, gdzie mieszkańcy mogą wypoczywać na leżakach w dowolnej porze roku.

Wnętrze domku wykonane jest z desek świerkowych lub wykończone płytą gipsowo-kartonową. Odpowiednio konserwowane przetrwa dziesięciolecia. Zewnętrzna elewacja utrzymana jest w naturalnym kolorze drewna świerkowego i czerni.

Nowoczesny domek drewniany ze spadzistym dachem. Widok od strony tarasu.

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci znaleźć idealny domek!

Zgoda *