Ekipa budowlana

My nie rzucamy słów na wiatr

Budujemy domy z drewna

Chcesz mieszkać w domu z drewna i poszukujesz sprawdzonej ekipy budowlanej? Już znalazłeś! Naszą firmę tworzy zespół specjalistów, którzy o drewnie wiedzą wszystko. Odpowiadamy za budowę drewnianych budynków od przygotowania materiału po wykończenie konstrukcji.

Zapytaj o dom na zamówienie:

Przejdź do formularza

Drewniane domy dopasowane do Twoich potrzeb

Mamy doświadczenie w stawianiu domów szytych na miarę. Dbamy by zaspokajały wymagania funkcjonalne i estetyczne naszych Klientów.

Współpracujemy z projektantami, którzy pomogą nam wspólnie stworzyć dom Twoich marzeń. Szukasz inspiracji?

Przejrzyj projekty na naszej stronie. Masz już gotowy projekt? Chętnie podejmiemy się jego realizacji.

Kiedy warto nam zlecić budowę domu z drewna?

Jeśli posiadasz idealną działkę i gotowy projekt wyzwaniem pozostaje już tylko znalezienie solidnej, myślącej ekipy wykonawczej. Jednak nie wszyscy Klienci są  w tak komfortowej sytuacji. Nasz zespół sprosta również takim wyzwaniom jak:

  • budowa domku na zbyt małej działce na projekty z katalogów
  • budowa domu na nieforemnej działce – zbyt wąskiej lub z ograniczeniami w zabudowie
  • budowa drewnianego domu szytego na miarę, który maksymalnie pozwoli wykorzystać każdy centymetr działki i powierzchni mieszkalnej

Nie tylko postawimy Twój wymarzony dom, ale możemy też wyposażyć go w meble szyte na miarę. 

Kolejnym ważnym elementem jest stabilność budynku. Błędy na etapie kotwienia budynku mogą powodować odkształcanie i pękanie ścian. Żeby im zapobiec starannie pilnujemy tego etapu budowy.

Zrobienie paroizolacji to prawdziwa sztuka. Nie wystarczą dobrej jakości materiały. Tu potrzebne są doświadczenie i wiedza, których czasami brak nawet profesjonalnym ekipom. My je posiadamy.

Bez zachowania kątów i pionów w stawianym domu trudno będzie Wam umeblować wnętrze. Próbowałeś kiedyś powiesić szafki w kuchni, w której różnice w wysokości sufitu idą w centymetry? Dokładność to nasza natura: mierzymy więcej niż dwa razy, tniemy raz.

Chcesz zlecić nam budowę?
Masz dodatkowe pytania?
Dodaj zdjęcia terenu, na którym ma stanąć budynek, pliki z inspiracjami lub posiadany projekt.
Choose File
Zgoda RODO *