O nas

Na początku był pomysł na własny, drewniany dom.

Dzięki zdobytej wcześniej wiedzy i doświadczeniu wiedzieliśmy, że możemy postawić go zupełnie sami. Wyzwaniem okazało się jednak zdobycie dobrej jakości drewna. Dostępny na rynku materiał nie spełniał naszych standardów jakości i ceny. Dlatego w 2020 r. zdecydowaliśmy się założyć własną stolarnię.

Wreszcie mieliśmy materiał budowlany o odpowiednich parametrach oraz cenie, którą docenili również nasi klienci.

Z czasem zaczęliśmy świadczyć usługi budowlane. Dziś stawiamy drewniane konstrukcje (tarasy, domki) i zaopatrujemy w materiał budowlany osoby, dla których słowa „dobra cena”, „wysoka jakość”, „precyzja wykonania” nie są tylko pustymi hasłami reklamowymi.

Czytaj dalej
Czytaj dalej

W Woodworkers nie ma miejsca na kompromisy

W Woodworkers nie ma miejsca na kompromisy

Od początku stawiamy na bezwzględną jakość. Wbrew pozorom nie jest wcale o to łatwo. Drewno to żywy, wdzięczny, ale i niezwykle wymagający materiał. Jego obróbka wymaga zgrania wielu parametrów w optymalnym punkcie. I my to potrafimy. Tylko głęboka znajomość stolarskiej sztuki zapewnia jakość i trwałość oferowanych przez nas wyrobów.

Liczy się również pochodzenie materiału. Sosnę pozyskujemy z lokalnych tartaków. Świerk z Mazur i okolic Żywca. Tu nie ma drogi na skróty – tylko odpowiednio wysuszone, starannie przechowywane, zdrowe drewno gwarantuje trwałość stawianych konstrukcji.

Nie boimy się wyzwań

Nie boimy się wyzwań

Jesteśmy w stanie spełnić standardy nawet najbardziej wymagających klientów. Ten wysiłek zaowocował naszym sztandarowym produktem – deskami bezsęcznymi.

Z dumą możemy powiedzieć, że w każdym miesiącu produkujemy tysiące metrów bieżących stabilnego drewna, które świetnie nadaje się na konstrukcje ogrodowe, zabudowy i poszycia tarasów, ramy pergoli czy ściany wiat. Klienci doceniają nasze starania. Obsługujemy zakłady meblarskie, stolarnie, twórców i makerów, rzemieślników – wszystkich, którzy wiedzą, że dobry materiał to połowa sukcesu.

Działamy na terenie całego kraju

Działamy na terenie całego kraju

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w pierwszej kolejności do kontaktu telefonicznego. Fachowiec szybko nawiąże kontakt z fachowcem. W zwięzły sposób omówimy potrzeby naszych Klientów i harmonogram dostaw. W razie wątpliwości chętnie służymy pomocą. Takie doradztwo nie wiąże się z żadnymi kosztami, oszczędza czas i daje pewność zgodności końcowego wyrobu z oczekiwaniami.

Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:00, a także w soboty od 9:00 do 14:00.