Rozsądny wybór

Taras z drewna

Sosna

Świetk

świerk pokrój

Modrzew

modrzew pokrój

Jodła

pokrój jodły

Grubość od

20 wymiary deski rysunek

Promień / Faza

deska elewacyjna sposób łączenia rysunek

Powiększ dom o drewniany taras

Taras może być jadalnią, miejscem spotkań towarzyskich, kuchnią pod chmurką, placem zabaw. Planując budowę własnego tarasu, powinieneś się zastanowić, w jaki sposób będziesz z niego korzystać. Możliwości jest wiele. Z każdą z nich wiążą się metry kwadratowe drewnianej podłogi, która pozwoli bezpiecznie i wygodnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Jakie drewno wybrać na taras? Na tarasy przy domkach letniskowych wystarczy deska świerkowa. Jednak do miejsc, z których korzystasz codziennie, zdecydowanie polecamy modrzew syberyjski – najtrwalszy materiał
z drzew iglastych. Następny wybór: deska gładka czy ryflowana? Odpowiedź zależy głównie od preferowanego stylu architektonicznego.

Z kolei wysokość i kształt tarasu powinny wynikać z bryły całego budynku i ukształtowania terenu, na którym stanie konstrukcja. Na koniec pozostaje decyzja o sposobie wykończenia desek: rodzaju impregnacji i ostatecznym kolorze drewna. Na wszystkie te pytania pomożemy Ci udzielić odpowiedzi, by na ich podstawie móc zaprojektować i zbudować wygodny taras na lata.

mężczyzna wypoczywający na drewnianym tarasie latem

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z nami

Zbudujemy Ci taras z drewna!

Zgoda *